• Wpisów: 426
 • Średnio co: 2 dni
 • Ostatni wpis: 63 dni temu, 14:11
 • Licznik odwiedzin: 54 169 / 1147 dni
 
lalalady
 
Witajcie!
Pod poprzednim wpisem w komentarzach daliście mi wiele pomysłów na wpisy, a ja postanowiłam je wszystkie wykorzystać. Zacznę od opisania mojej porannej rutyny, gdyż wydaje mi się to całkiem ciekawym tematem. Dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim postem :*

1. Pobudka.
Zazwyczaj budzę się o 7.00, bo na ósmą już muszę być w szkole. Nie ukrywam, że zazwyczaj ciężko mi wstać, jestem meeega leniuszkiem :D

2. Przeglądanie social media.
Zanim podniosę się z łóżka przeglądam jeszcze mojego Tumblra, odpisuje na wszystkie wiadomości, które przyszły mi w nocy lub późnym wieczorem.
large.jpg

3. Poranna toaleta.
Gdy już po długiej wewnętrznej walce wstanę z łóżka idę prosto do łazienki by przemyć twarz, nałożyć krem, umyć zęby i przebrać się. Zazwyczaj ubrania szykuję sobie dzień przed, by rano nie tracić na to czasu. DO pielęgnacji twarzy używam kosmetyków firmy Ziaja, dla mnie są po prostu dobre.

4. Sprawdzenie plecaka.
Zanim wyjdę z domu sprawdzam jeszcze raz czy mam w plecaku wszystko to, co powinno się w nim znajdować i ewentualnie uzupełniam braki. Rzeczy które zawsze muszę mieć przy sobie to:
-Pomadka do ust, bo bardzo często skóra na moich ustach robi się sucha i piecze, szczególnie zimą.
-Strój na wf, ale tylko w dni kiedy mam tą lekcję.
-Notatnik/Brudnopis. Często potrzebuję na szybko coś zapisać i wtedy jest on po prostu moim ratunkiem.
-Jakaś ciekawa książka, którą mogę czytać w przerwach między lekcjami.
-Słuchawki, ponieważ muzyka to część mojego życia i często słucham jej wracając ze szkoły.

5. Krótki zarys dnia.
Gdy już przygotuję się do wyjścia i zostaje mi jeszcze kilka minut siadam z moim planerem (lub notatnikiem w telefonie) i planuję co danego dnia muszę zrobić. Ułatwia mi to życie, bo nie muszę się martwić że o czymś zapomnę.
large.png

6. Znów portale społecznościowe.
Czas który mi zostaje poświęcam także na ponowne przejrzenie wszystkich portali, zreblogowanie kilku postów na Tumblr, przeglądanie Twittera. Portale społecznościowe są dla mnie ważne, mam wielu internetowych przyjaciół i wszystkim muszę odpisywać :D

7. Wyjście do szkoły.
Mniej więcej o 7.45 wychodzę z domu do szkoły, oczywiście ze słuchawkami w uszach.

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Ach ta rutyna.. moją rutyną jest to,że po mimo tego,że nie chodzę już do szkoły to codziennie budzę się o 7:20. A to dlatego,że mój chłopak pisze mi SMSa a ja nigdy nie wytłaczam dzięków na noc :)
  Moją drugą rzeczą, na którą poświęcam ostatnio dużo czasu to portale społecznościowe oraz Pinger. :) To mój drugi dom, tylko wirtualny.
  Ostatnio też moją rutyną stało się robienie makijażu, jak nigdy.
  A najlepszą rzeczą tak jak i ty są słuchawki lub głośnik bluetooth i głośna muzyka.
  PS: Znów się rozgadałam, a ty jak zwykle dałaś świetny wpis, w wolnej chwili zapraszam do mnie.
  Pozdrawiam Sylwia. :)
   
 •  
   
  Fajną masz rutyną :D.
  Widać, że nie tylko ja przeglądam social media przed pójściem do szkoły (chociaż tylko wtedy, gdy wstanę za wcześnie i nie mam nic lepszego do roboty, niż czekanie na śniadanie :p)