• Wpisów: 426
 • Średnio co: 2 dni
 • Ostatni wpis: 2 dni temu, 14:11
 • Licznik odwiedzin: 53 827 / 1087 dni
 
lalalady
 
No hej
Zakończenie roku szkolnego tuż tuż. W następny poniedziałek już nie będzie trzeba wstawać rano, to takie cudowne :D
Ale jak najlepiej przeżyć wakacje?
large (37).jpg


1. Jeśli nie jesteś mocno zmęczony, wstań wcześniej.
Będziesz wtedy miał więcej dnia, więc więcej będziesz mógł zrobić. A poza tym wstawanie wraz ze słońcem, słuchanie śpiewu ptaków i patrzenie w okno gdy jeszcze wszyscy śpią jest takie cudowne ;3

2. Oddaj się wykonywaniu swoich ulubionych czynności.
Nie marnuj czasu na leniuchowanie. Lubisz rysować? Narysuj własny komis. Kochasz czytać książki? Uzupełnij swoją biblioteczkę o nowe tytuły! W wakacje możemy robić wiele rzeczy na które w roku szkolnym po prostu nie starcza nam czasu i energii. (W moim przypadku jest to blogowanie :D)

large (43).jpg


3. Spróbuj czegoś nowego.
Boisz się skoczyć na bangee? Skocz! Od zawsze chciałeś nauczyć się pływać? Na co czekasz? Masz całe dwa miesiące, w tym czasie możesz spróbować wielu nowych rzeczy. Wakacyjny nastrój często dodaje nam odwagi, więc nie czekajmy i otwórzmy się na nowe przygody!

4. Poznaj nowych ludzi.
Na wakacyjnych wyjazdach mijamy wiele nieznajomych osób. Nie bądźmy takimi ,,no-life'', ciągle w telefonie. Rozejrzyjmy się dookoła, może akurat ktoś chce nas poznać? ;)

5. Odłóż telefon.
Dla większości z nas wakacje to czas, kiedy możemy bez konsekwencji spędzać cały swój czas grając w gry lub oglądając Youtube. A co powiesz na to, by na chwilę odłożyć to małe elektroniczne pudełko i wyjrzeć na świat? Może akurat minąłeś miłość swojego życia, bo byłeś zbyt zapatrzony w telefon?
large (44).jpg


To było moje pięć rad jak najlepiej przeżyć wakacje. Napiszcie w komentarzach jaki temat chcecie następny.
Buziaki :* :*

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
 •  
   
  Ja chętnie przeczytam dalej ;).
  W moim przypadku sprawdzą się jedynie 3 pierwsze. Niestety mieszkam w małej okolicy, gdzie raczej nie mam znajomych w swoim wieku. No i nie umiem zrezygnować z korzystania z telefonu/komputera (znaczy mogę wytrzymać, ale zajrzeć na jakieś stronki muszę) :p.