• Wpisów: 426
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 62 dni temu, 14:11
  • Licznik odwiedzin: 54 169 / 1147 dni
 
lalalady
 
No heeej.
Właśnie zorientowałam się, że wpis który właśnie czytacie jest 400 wpisem na moim blogu, który istnieje już od osiemset osiemdziesięciu siedmiu dni. Z tego wynika, że wpisy wstawiam co dwa dni, jednak to chyba nie do końca prawda, a przynajmniej w ostatnim czasie.

733759_301959303264030_1554108070.jpg


O czym było te 400 wpisów? Nie wiem :D
Pisałam dosłownie o wszystkim. Na początku te wpisy było tak głupie i bezsensowne, że aż wstyd mi, że takie wstawiałam. Chciałam nawet je usunąć, ale jednak tego nie zrobiłam, bo przecież od tego zaczynałam blogowanie i zawsze fajnie jest wrócić do tych starych wpisów i nawet się z nich pośmiać :D
Nie dodawałam ostatnio wpisów, bo nie mam zbytnio pomysłu o czym mają one być. Może wy macie jakieś propozycje na wpisy? Blog tworzony jest dla was, więc chętnie poczytam wasze pomysły i będę je powoli realizować.
Jako że zbliżają się wakacje, czyli czas kiedy jest najwięcej inspiracji, od razu mogę wam powiedzieć, że w wakacje wpisów powinno być więcej. Myślałam o tym, by stworzyć jakąś wakacyjną serię, jednak w zeszłym roku więcej miałam przez taką serię problemów niż korzyści. Może osoby które czytają mnie dłużej pamiętają ten hejt :/

large (47).jpg


Jednak jeśli już dojdzie do stworzenia wakacyjnej serii to chciałabym, żebyście teraz napisali w komentarzach o czym chcielibyście wpisy i swoje propozycje na nazwę całej serii, wybierzemy najlepsze propozycje :)
Możecie także niedługo spodziewać się recenzji, bo tak jak mówiłam, przeczytałam dużo ciekawych książek i obejrzałam dużo ciekawych filmów i bardzo chciałabym się z wami podzielić moimi wrażeniami.
Próbowałam wczoraj zmotywować się do nauki, ale nic z tego. Nawet książki nie otworzyłam. To bardzo nie dobrze. Jestem okropnie leniwa. Co z tym zrobić?
To chyba byłoby wszystko w tym wpisie,
Buziaki :* :*

  •  
  • Pozostało 1000 znaków