• Wpisów: 426
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 62 dni temu, 14:11
  • Licznik odwiedzin: 54 169 / 1147 dni
 
lalalady
 
Sześć dni temu zaczęliśmy rok 2018. Dla większości z nas oznacza to postanowienia, wielkie plany i oczywiście marzenia. Wyobrażamy sobie, jak będzie wyglądał rok 2018. Każdy ma nadzieje, że będzie jak najlepszy. Ja również mam plany, marzenia i kilka postanowień. Postanowienia z zeszłego roku już dawno zapomniałam, więc ich nie spełniłam. Tak wyszło.
large (29).jpg

A więc tak; Plany:
Nie mam większych planów. Po prostu chcę być dalej dobrym człowiekiem, pisać więcej wierszy i poznawać więcej nowych ludzi. A tak konkretniej, to planuje po prostu za dużo się nie zmieniać. To najlepszy plan.
Oczywiście, na pewno zrobię w tym roku dużo rzeczy, jednak plany przychodzą mi bardziej spontanicznie, jednego dnia planuje, a drugiego wykonuje. Po prostu jestem spontanicznym człowiekiem.
Planuje w tym roku zrobić coś więcej dla swojego talentu, rozwijać go. Tylko, że nie za bardzo wiem jak. Pisanie wierszy to dla większości ludzi głupota, więc jak mam to rozwijać :/
large (30).jpg

Marzenia:
Jeśli chodzi o marzenia to jest ich bardzo dużo. Każdy z nas chyba ma dużo marzeń. Chciałabym wygrać jakiś konkurs poetycki, poznać jakiegoś chłopaka. Ale to tylko marzenia, które być może, z biegiem czasu mogą stać się realne. Chciałabym także nauczyć się jeździć konną, wygrać konkursy matematyczne i chemiczne. Marzę też o tym, by lepiej rozumieć innych ludzi i mieć więcej chęci do pomocy innym ludziom.
Marzenia to coś, co upiększa moje życie, więc będę marzyć do końca życia. Cały czas mam jakieś nowe pomysły, najczęściej przychodzą mi one do głowy kiedy chce zasnąć. Mój mózg wtedy przyspiesza swoje działanie i wpadam na mnóstwo świetnych pomysłów, które zapominam zanim zdążę gdziekolwiek je zapisać.
Plany:
Jeśli chodzi o plany, to mogę wam przedstawić ten obrazek:
large (31).jpg

Moje postanowienie brzmi: będę się trzymać mądrości wyżej zapisanych. Od teraz są to moje życiowe zasady. Od razu jak je zobaczyłam wiedziałam, że chce je przenieść na moje życie. I mam jeszcze kilka postanowień:
-Więcej marzeń.
-Mniej zmartwień.
-Więcej życzliwości
-Więcej miłości.
-Mniej smutku.
I to by było tyle.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków