• Wpisów: 426
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 25 dni temu, 14:11
  • Licznik odwiedzin: 53 989 / 1110 dni
 
lalalady
 
Hej :)

Dzisiaj przeglądając zdjęcia w grze Moviestarplanet zauważyłam coś, co mnie po prostu przeraża. Mianowicie, Moviestarplanet to gra dla dzieci. Na zdjęciach w większości widniały zdjęcia z internetu z podpisem ,,Ja'', albo ,,Ładna jestem?''. I tutaj pojawiają się komentarze: ,,Net'', ,,Weź dziecko nie oszukuj''.

Z kolei gdy zobaczyłam zdjęcie wstawione przez około ośmioletnią dziewczynkę i komentarze pod tym zdjęciem załamałam się jeszcze bardziej. ,,Ale brzydka!'', ,,Kolejne dziecko'', ,,Zabij się, bachorze''. Czy ludzie już całkiem przestali myśleć? Przecież dla takiego dziecka taki komentarz pod zdjęciem może być niewyobrażalnym ciosem. Dla ciebie to tylko kilka stuknięć w klawiaturę i enter, a dla takiego dziecka to po prostu szok. Ludzie, zastanówcie się, co piszecie. Nic dziwnego, że takie dzieci potem wstawiają zdjęcia z internetu wmawiając wszystkim, że tak wyglądają. Takie dzieci potem wstydzą się tego, jak wyglądają. Każdy był kiedyś dzieckiem, każdy kiedyś nie umiał robić sobie takich ,,profesjonalnych'' selfie i każdy kiedyś wyglądał jak... dziecko. Bo właśnie nim był.

pobrane.png


Jeżeli czyta to jakaś młoda duszyczka, która spotkała się kiedyś z taką przykrością to pamiętaj: jesteś piękny, a hejterzy po prostu chcą ,,zabłysnąć'' tym, że potrafią kogoś obrazić. A tu nie ma się czym chwalić. Każdy z was jest piękny i nie chcę słyszeć, że jest inaczej.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego wpisu co niektóre osoby zmądrzały i już nie będą pisać tak obraźliwych komentarzy. Ja sama staram się zawsze napisać takiemu dziecku komentarz typu ,,Pięknie :*'', albo ,,Jesteś śliczny/a!''.

Dla nas to tylko kilka literek wstukanych na klawiaturze i enter, a dla takiego dziecka to jest naprawdę coś wspaniałego :)

Pozdrowienia dla wszystkich dzieci i dorosłych i nastolatków :*

Jesteście piękni ♥

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego